mandag, 01 september 2014 15:19
Ranger denne artikkelen
(0 Stemmer)

Informasjon & Treningstider Spesial

Solberg turn er en undergruppe til Solberg Sportsklubb. Vi er en relativt liten gruppe, og har som mål å gi et godt og variert tilbud til alle våre medlemmer. Vi har både breddepartier for barn i alle aldre og konkurransepartier for de litt eldre. Turn kan være så mye, men vi ønsker at alle våre medlemmer skal få oppleve hvor allsidig og morsomt det kan være. På våre barnepartier har vi fokus på allsidig trening, med mye rytme og lek, på de litt eldre partiene har vi valgt å konsentrere oss om turngrenen troppsgymnastikk. Se vedleggene. Der finner dere mer info.

Sist redigert mandag, 01 september 2014 15:23

Kalender & Neste

  1. Kalender
  2. Neste
loader
Ingen oppføringer er funnet
next
prev

Facebook & Twitter

  1. Facebook
next
prev

Her finner du oss

loading map...
Click item below to move to

Brukermeny

Kopirett - Solberg Sportsklubb